תוכנות חינמיות לעריכת וידאו

כמו בלא מעט מקרים, הרי שגם בכל מה שקשור לתוכנות עריכת וידיאו, הרי שאנחנו יכולים ליהנות מאפשרות של שימוש בתוכנות חינמיות לצד תוכנות בתשלום.

אם אנחנו רוצים להשתמש בתוכנות לצורך עריכת סירטונים מקצועית, הרי שעלינו לבחון היטב מה התוכנה מכילה ולהחליט האם משתלם לנו להסתפק בגרסה החינמית או שמא להעדיף את הגרסה בתשלום. הרבה פעמים, הגרסה החינמית יכולה לספק אותנו, למרות שהיא לכאורה כוללת פחות פונקציות.

צריך לומר, תחום עריכת וידיאו הוא מאוד רחב, וכולל הרבה מאוד תוכנות מסוגים שונים. כמובן שהבסיס הוא דומה, שכן כל תוכנה מספקת לנו כלים בסיסיים לצורך עריכה, אך כל תוכנה גם מכילה פונקציות ייחודיות, בין אם מדובר בדברים מקוריים מבית התוכנה ובין אם מדובר באפשרויות שימוש הרבה יותר נוחות ופשוטות.

לפני שנציג דוגמאות עבור תוכנות חינמיות לעריכת וידיאו, חשוב לציין, שניתן במקרים רבים להשתמש בתוכנה חינמית ועם הזמן לעבור לתוכנה בתשלום, אם אנחנו מגלים שחסרות לנו פונקציות או שאנחנו מרוצים מהתוכנה ורוצים ליהנות מכל מה שהיא מספקת לנו.

כמו כן, אנחנו יכולים למצוא מידע רחב ומקיף אודות תוכנות שונות, אנחנו יכולים להשוות ביניהן ולהחליט איזו מבין האפשרויות שקיימות בשוק יכולות להתאים לנו. מן הסתם, אנחנו נבצע את הבחירה שלנו, על פי היבטים של אופי השימוש, צרכים, סוג המערכת שנדרש עבור שימוש בתוכנה ועוד. המידע באינטרנט יכול לעזור לנו גם להכיר את התוכנות וגם להשוות ביניהן.

אילו תוכנות חינמיות קיימות בשוק

SHOT-CUT – תוכנה חינמית קטנה ומאוד פופולארית, בין היתר בזכות העובדה שהיא פשוטה לעבודה, כוללת מערכת ניהול מאוד נוחה, וכן היא מאפשרת ללמוד היטב את הנושא של עריכה בטרם עוברים להשתמש במערכות הרבה יותר מתקדמות. יתרה מזו, התוכנה כוללת אפשרות לעבוד עם מגוון רחב של סאונד ווידיאו.

HIT FIT EXPRESS- תוכנה חינמית נוספת שנחשבת מאוד מקצועית. היתרון שלה שהיא מכילה הרבה מאוד פונקציות, ומאפשרת לכל עורך וידיאו ליהנות ממנה. מצד שני, היא מאוד כבדה ומערכת הניהול שלה לא פשוטה. זו תוכנה שדורשת זמן לימוד.

פינקל – תוכנת עריכה שמאפשר גם אפשרות לעבוד בה בחינם, דרך גרסה ניסיונית. היא כולל עבודה עם קבצי וידיאו וכן עם קבצי סטילס. יש בה פונקציות שונות שמאפשרות ייבוא קטעים, חיבור, הדבקה, הוספת מוזיקה ועוד שורה ארוכה של פעולות שמאפשרות לנו לערוך וידיאו בתנאים הטובים ביותר.

AVID MEDIA – גם זו תוכנה שכוללת גרסה בתשלום לצד גרסה חינמית. מדובר באחת מתוכנות העריכה הפופולאריות ביותר שקיימות היום בשוק, בין היתר, היא מאפשרת לנו לבצע עבודה עם קבצים שונים, ונותנת כלים ללימוד בסיסי עבור עריכה.

חשוב לציין כאן, לא מעט עורכי סרטים עובדים עם תוכנה זו והיא נחשבת מאוד פופולארית ומומלצת.

מחפשים עורך וידיאו מקצועי, איכותי, מנוסה? זה הזמן לפנות אלי ואני אשמח לעזור לכם ולערוך עבורכם סרטים, בין אם זה לעסק, בין אם זה לצרכים פרטיים, ללימודים או אפילו אם אתם עובדים על פי'צר או סרט באורך מלא, אתם מוזמנים לפנות אלי ועמוד לרשותכם, בכל עת ובכל שעה.
small_c_popup.png

זקוקים לעורך וידאו מקצועי?

יש לי ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום, אני עוסק בעיקר בעריכת סרטים תיעודיים, אך יש לי ניסיון וידע גם בעריכת סרטים וסרטונים אחרים. אני אשמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא ולעזור לכם בכל עניין ובכל נושא. אני תושב יפו ועובד עם לקוחות מכל רחבי הארץ.

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם