עריכת סירטונים בפלאפון לערוך את הסרטון שלנו כמו שאנחנו אוהבים

אחד השינויים המשמעותיים ביותר שחלו בתחום הצילום והעריכה בעשור האחרון, נובע דווקא מהופעתו של מכשיר פשוט, מכשיר שהמטרה העיקרית שלו היתה בכלל לאפשר לנו לדבר מכל מקום בכל זמן, ולא בהכרח לצלם.

הכוונה כמובן למכשיר הסלולר החכם. מכשיר זה שינה את עולם הצילום, בין אם זה צילום רגיל ובין אם זה צילום וידיאו, מקצה לקצה. היום כל אחד מאיתנו הוא "צלם בפוטנציה", רשתות תקשורת, מהדורות חדשות וגורמים אחרים, משתמשים לא פעם בשירותיהם של בעלי מכשירי סלולר שנמצאים במקום בזמן אמת, בשביל לתעד אירועים כאלה ואחרים, לא פעם הם מחליפים את צלמים המקצועיים, אלה שיש להם אומנם מצלמות איכותיות יותר אך הם לא תמיד נמצאים בכל מקום ולכן הם לא יכולים לצלם כל דבר בכל זמן.

כפי שאנחנו יכולים להבין, לא רק הנושא של צילום השתנה אלא גם הנושא של עריכת סרטים. כאן אנחנו כבר יכולים לחוש בשינוי שחל תוך כדי תנועה. כלומר, אם מהתחלה היה ברור שעולם הצילום השתנה בזכות מכשירי הסלולר ועם הזמן הוא פשוט השתכלל בזכות השינויים והשיפורים שחלו במכשירים, הרי שבתחום העריכה, לקח זמן עד שיכולנו לערוך בזמן אמת, עד לנקודה בה אנחנו נמצאים היום, הנקודה בה אנחנו יכולים להוריד אפליקציה לצורך עריכת סרטים אונליין. מדובר על אפליקציה שמאפשרת לנו לערוך סרטים כפי שאנחנו רוצים.

נניח ואנחנו נמצאים באירוע מסוים, למשל בהופעה או באירוע מתגלגל שמתרחש מול עינינו, אז במקום לצלם את האירוע ולחכות עד שנחזור הביתה בשביל שנוכל לערוך אותו, הרי שאנחנו יכולים פשוט, לקחת את הסרטון ולהתחיל לערוך אותו באותו זמן. זה יכול לחסוך לא מעט טרחה, זה יכול לחסוך לנו לא מעט זמן, זה גם מאפשר לנו לשלוח את הסרטונים באותו רגע אל גורמים שונים שיוכלו להשתמש בו כפי שהם רוצים, כפי שהם רואים לנכון

כיצד אנחנו עושים את זה בפועל

בשביל לערוך סרטונים בפלאפון בצורה נכונה, עלינו להיכנס לחנות גוגל (מי שיש לו מכשיר עם מערכת אנדרואיד) או לאפלסטור (מי שיש לו מכשירי אייפון), ולחפש שם אפליקציות לעריכת סרטונים. מדובר באפליקציות שחלקן בתשלום וחלקן חינמיות.

אנחנו יכולים לקרוא על כל אפליקציה, את המפרט שלה וכן אנחנו יכולים להבין מה בדיוק צריך בשביל להשתמש בה. איך בדיוק היא עובדת, מה בדיוק היא מאפשרת לנו לעשות. חשוב להדגיש, אנחנו יכולים למצוא אפליקציות לעריכה מקצועית, איכותית, כמו של עורכי וידיאו מקצועיים ומנוסים. לכן גם צלמים מקצועיים או עורכים מקצועיים, משתמשים באפליקציות כאלה במקרים מסוימים.

לסיום חשוב להדגיש, העובדה שאנחנו יכולים לצלם ולערוך אונליין, בזמן אמת, פותחת לנו אפשרויות רבות והופכת את היכולות שלנו למגוונות ורבות יותר.

מחפשים עורך וידיאו מקצועי, איכותי, מנוסה? זה הזמן לפנות אלי ואני אשמח לעזור לכם ולערוך עבורכם סרטים, בין אם זה לעסק, בין אם זה לצרכים פרטיים, ללימודים או אפילו אם אתם עובדים על פי'צר או סרט באורך מלא, אתם מוזמנים לפנות אלי ועמוד לרשותכם, בכל עת ובכל שעה.
small_c_popup.png

זקוקים לעורך וידאו מקצועי?

יש לי ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום, אני עוסק בעיקר בעריכת סרטים תיעודיים, אך יש לי ניסיון וידע גם בעריכת סרטים וסרטונים אחרים. אני אשמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא ולעזור לכם בכל עניין ובכל נושא. אני תושב יפו ועובד עם לקוחות מכל רחבי הארץ.

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם