לימודי עריכת וידאו ו-Post Producion בקמרה אובסקורה

כשאנחנו מחליטים להירשם ללימודים בתחום מקצועי מסוים, עלינו להקפיד ולשים לב לשני דברים עיקריים. ראשית, מה אנחנו אמורים לקבל במסגרת הקורס והלימודים באותו מקום בו אנחנו מתכוונים להירשם, שנית, עד כמה המקום הזה מכיל אווירה מקצועית, אווירה שמאפשרת לנו לצלול עמוד אל תוך התחום ולהכיר אותו לעומק.

לכן, כשאנחנו ניגשים אל לימודי עריכת וידיאו, הרי שאנחנו צריכים להקפיד ולהירשם למקומות שאנחנו אכן יודעים שיש בהם את כל מה שנדרש, בשביל שנוכל לקבל את כל הכלים המקצועיים החשובים ביותר. אנחנו לא נרצה למצוא את עצמנו במקום שיכול לספק לנו אך ורק כלים בסיסיים, שמתאימים אולי עבור חובבים אך לא עבור מי שרוצה להפוך את עריכת וידיאו או עריכת סרטים, למקצוע שלו.

זו הסיבה שאנחנו נפנה אל לימודי עריכת וידיאו אוניברסיטת תל אביב או אוניברסיטאות אחרות, זו גם הסיבה שאנחנו נעדיף בתי ספר כמו קמרה אובסקורה שמתמחים בכל מה שקשור לעולם הקולנוע, ולא בתי ספר כלליים יותר.

לפני שנציג מספר פרמטרים כיצד לבחור את המקום הנכון עבורנו, על מה אנחנו צריכים להסתכל, הרי שעלינו לשאול את עצמנו שאלה משמעותית והיא, עד כמה באמת חשוב לנו להיות אנשי מקצוע בתחום, האם אנחנו רוצים להשתלב בתעשייה או ללמוד את התחום בצורה בסיסית, כערך נוסף לדברים אחרים שאנחנו עושים. מן הסתם, התשובה לשאלה זו, תשפיע עלינו לא מעט לפני שנכריע בשאלה.

איך אנחנו אמורים להחליט היכן ללמוד

פרמטר ראשון הוא תוכנית הלימודים של המקום. עלינו לבחון מה בדיוק המקום מלמד אותנו, עד כמה התוכנית מפורטת ומלאה, עד כמה היא מתאימה לצרכים שלנו, האם באמת היא מספקת לנו את כל הכלים בשביל לעסוק בתחום באופן מקצועי.

פרמטר שני הוא צוות המרצים. עלינו לבחון את מידת המקצועיות שלהם, עד כמה הם מנוסים, האם מדובר באנשי מקצוע מוכרים שאנחנו יכולים ללמוד מהם ולהפיק את התועלת הנדרשת בשביל להיות אנשי מקצוע מובילים..

פרמטר שלישי, עלינו לבחון עד כמה המקום נחשב בעל מוניטין טוב, עד כמה הוא נחשב למקום איכותי בתחום והאם ניתן לסמוך עליו שאכן יספק לנו את כל הכלים ההכרחיים עבורנו.

פרמטר רביעי, יש לבחון האם התנאים והדרישות של המקום מתאימים, בין אם זה תנאי קבלה ובין אם זה בהיבטים אחרים שקשורים לזמן ומקום, עלויות וכל דבר אחר שמתייחס לנושא.

מחפשים עורך וידיאו מקצועי, איכותי, מנוסה? זה הזמן לפנות אלי ואני אשמח לעזור לכם ולערוך עבורכם סרטים, בין אם זה לעסק, בין אם זה לצרכים פרטיים, ללימודים או אפילו אם אתם עובדים על פי'צר או סרט באורך מלא, אתם מוזמנים לפנות אלי ועמוד לרשותכם, בכל עת ובכל שעה.
small_c_popup.png

זקוקים לעורך וידאו מקצועי?

יש לי ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום, אני עוסק בעיקר בעריכת סרטים תיעודיים, אך יש לי ניסיון וידע גם בעריכת סרטים וסרטונים אחרים. אני אשמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא ולעזור לכם בכל עניין ובכל נושא. אני תושב יפו ועובד עם לקוחות מכל רחבי הארץ.

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם