עריכת סרטים אונליין – מדוע זה רלוונטי

במשך שנים רבות כל הנושא של עריכת וידיאו, היה נעשה בדיליי. כלומר, קודם היינו מצלמים ואז היינו יכולים לקחת את החומרים ולערוך אותם. זה אומר שלא היינו יכולים לעשות שום דבר בזמן אמת. לא משנה באיזה סוג של מצלמה מקצועית או צילום היה מדובר, לא משנה מה היה מהות השימוש שרצינו לעשות בו.

הופעת האינטרנט בכלל ומכשירי סלולר חכמים בפרט, הפכו את כל הנושא של עריכה להרבה יותר פשוט, הרבה יותר מהיר ובעיקר, היום אנחנו יכולים לעשות את זה אונליין, כלומר בזמן אמת. דוגמא טובה לכך אפשר למצוא בהקשר של עריכת סרטונים בפלאפון.

הרעיון הוא מאוד פשוט. אנחנו יכולים לצלם סרטון מסוים ולערוך אותו אונליין בזמן אמת, כך שתוך מספר רגעים הוא יהיה מוכן ואנחנו נוכל להעביר אותו לגורמים שונים. דוגמא טובה לכך אפשר לראות, למשל, במערכות הבחירות. אז מועמדים מצלמים סרטונים במקומות שונים, עורכים אותם במקום ודואגים לעלות לרשתות חברתיות או לשלוח לתקשורת. זה מאפשר להם לבצע פעולות מהירות, לא לחכות, לא להמתין עד שיחזרו אל המטה או אל האולפן בשביל לבצע את כל הפעולות הנדרשות לשם כך.

כמובן שזה נכון לא רק עבור מועמדים לבחירות, אלא גם עבור גורמים אחרים, למשל, אם אנחנו רוצים לצלם סרטונים באירועים או סרטונים בסיטואציות שונות, פרטיות, חברתיות, מקצועיות, הרי שאנחנו יכולים לבצע הכל בזמן אמת, באמצעות מכשיר סלולר עם אפליקציות וכלים אחרים.

עריכת סרטים, היא תהליך שיכול להיות מאוד מורכב, הוא דורש הרבה מאוד סבלנות, רגישות, ידע מקצועי, יכולת להתאים את הפרטים השונים בצורה נכונה. בכך שאנחנו יכולים לבצע את הפעולה אונליין, חוסך לנו לא מעט זמן וכן האמצעים שעומדים לרשותנו, האפליקציות השונות, נותנות לנו את כל הכלים, בשביל לבצע את הפעולה על הצד הטוב ביותר, בצורה מהירה.

כיצד נבצע את זה בפועל

בשביל שנוכל לערוך סרטונים וסרטנים בזמן אמת, אונליין, אנחנו צריכים להשתמש בכלים שמתאימים לשם כך. מדובר לא רק באפליקציות סלולר אלא גם בתוכנות שאנחנו יכולים להפעיל במחשב נייד נניח, ולהשתמש בהן בכל מקום בו אנחנו נמצאים. זה פתרון אידיאלי עבור מי שרוצה לעבוד בדרכים או במקומות שונים, ולא לחכות עד שהוא יגיע למשרד.

אנחנו צריכים לוודא שהתוכנות והאפליקציות השונות, מספקות לנו את כל הפונקציות הנדרשות, מספקות לנו את כל מה שצריך בשביל לערוך את הסרטונים, הן מבחינה ויזואלית, והן מבחינת סאונד, הן בהיבטים שקשורים לטקסטים והן בכל מה שקשור ליכולת שלנו להוסיף אפקטים.

לפני סיום נדגיש, חשוב לבחון האם התוכנה או האפליקציה מאפשרת לנו לערוך סרטונים מכל הסוגים, בלי הגבלות של פורמט או של זמן, כך נוכל להשתמש בהן בכל עת ולכל עניין שנידרש.

מחפשים עורך וידיאו מקצועי, איכותי, מנוסה? זה הזמן לפנות אלי ואני אשמח לעזור לכם ולערוך עבורכם סרטים, בין אם זה לעסק, בין אם זה לצרכים פרטיים, ללימודים או אפילו אם אתם עובדים על פי'צר או סרט באורך מלא, אתם מוזמנים לפנות אלי ועמוד לרשותכם, בכל עת ובכל שעה.
small_c_popup.png

זקוקים לעורך וידאו מקצועי?

יש לי ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום, אני עוסק בעיקר בעריכת סרטים תיעודיים, אך יש לי ניסיון וידע גם בעריכת סרטים וסרטונים אחרים. אני אשמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא ולעזור לכם בכל עניין ובכל נושא. אני תושב יפו ועובד עם לקוחות מכל רחבי הארץ.

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם