תוכנות עריכת וידאו מומלצות שכדאי להכיר

כל מי שרוצה לערוך וידיאו, ביו אם זה באופן פרטי, עסקי או אחר, צריך לעבוד עם תוכנות עריכת וידיאו שיאפשרו לו ליהנות משלל כלים ואמצעים. מדובר על תוכנות שניתן להשתמש בהם על גבי מחשבים מסוגים שונים ובכך לבצע אפקטים שונים שיכולים לעזור בתהליך העריכה.

כפי שאנחנו יכולים להניח, הרי שאנחנו יכולים למצוא ברחבי הרשת, תוכנות חינמיות לעריכת וידיאו לצד תוכנות בתשלום. מן הסתם, ההבדלים בין התוכנות נובעים בין היתר בפונקציות השונות שהן כוללות וביכולת שלנו להשתמש בהן ולהפיק מהן תועלת כזו או אחרת.

חשוב להדגיש, לצורך עריכת וידיאו או עריכת סרטים, הרי שאנחנו נבחר את התוכנה שרלוונטית עבורנו על פי סוג העבודה שאנחנו רוצים לייצר. כלומר, אם אנחנו אנשי מקצוע בתחילת דרכנו או בשלבים מתקדמים יותר, סביר להניח שנחפש תוכנה משמעותית, רצינית. לעומת זאת, אם אנחנו מעוניינים לעסוק בתחום באופן חובבני בלבד, אזי שנחפש תוכנות בסדר גודל דומה, כלומר, תוכנות לא יקרות ולא יותר מדי מורכבות, זאת על מנת שנוכל לבצע עבודה פשוטה ונוחה.

לפני שנציג רשימה קצרה של תוכנות מומלצות, חשוב להדגיש, לרשותנו עומדים היום מאגרי מידע שכוללים מגוון רחב של תכנים ומפרטים על תוכנות עריכה. חשוב להיעזר בהם על מנת לקבל את כל המידע הרלוונטי עבורנו, כך נוכל לקבל החלטה בצורה הרבה יותר מושכלת, כך נוכל למצוא את התוכנה שמתאימה לצרכים שלנו.

אילו תוכנות יכולות להיות טובות עבורנו

Shotcut – מדובר על תוכנה חינמית שמספקת לנו כלים מאוד פשוטים, נוחים וברורים של עריכת וידיאו, היא תאפשר לנו גם ללמוד על הנושא וכך נוכל להתקדם לכלים הרבה יותר מורכבים. מה שמיוחד בתוכנה זו, היא מאפשרת לנו לעבוד עם קבצים בפורמטים שונים, וכן אנחנו יכולים לעבוד בעזרתה עם סאונד ווידיאו באופציות שונות.

תוכנה העריכה של חלונות – windows movie maker זו תוכנה בסיסית אומנם אך היא מאוד משתלמת, מספקת לנו כלים לייצר סרטונים ומצגות לעבודה ולבית. חשוב להדגיש, התוכנה כבר נהנית מעדכונים ולכן ייתכן והיא תהיה מעט מיושנת אך היא עדיין רלוונטית עבורנו.

NERO – בעבר זו נחשבה לתוכנת הצריבה הטובה ביותר, כיום משתמשים בה לצורך עריכת וידאו. היא מאוד פופולארית בזכות שיטת העבודה הנוחה והעובדה שניתן להגיע איתה לתוצאות איכותיות גם בלי הרבה ידע וניסיון. התוכנה עולה סביב 65 דולר, תשלום חד פעמי, והיא כוללת עדכונים שונים.

Pinnacle Studio – תוכנה שנחשבת הרבה יותר מתקדמת מהתוכנות השונות שהצגנו עד כה, למעשה מדובר על סטודיו קטן לעריכה במחשב שלנו. כוללת מגוון רחב של תוכנות עריכה לסאונד ווידיאו, עם ממשק מאוד ידידותי. התוכנה עולה 129 דולר ושווה כל סנט.

Adobe Premiere Pro – נחשבת לתוכנה הפופולארית והטובה ביותר בתחום, מספקת כלים מגוונים, כולל עבודה בצוות ועבודה בענן. עולה 70 שקל בחודש.

מחפשים עורך וידיאו מקצועי, איכותי, מנוסה? זה הזמן לפנות אלי ואני אשמח לעזור לכם ולערוך עבורכם סרטים, בין אם זה לעסק, בין אם זה לצרכים פרטיים, ללימודים או אפילו אם אתם עובדים על פי'צר או סרט באורך מלא, אתם מוזמנים לפנות אלי ועמוד לרשותכם, בכל עת ובכל שעה.
small_c_popup.png

זקוקים לעורך וידאו מקצועי?

יש לי ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום, אני עוסק בעיקר בעריכת סרטים תיעודיים, אך יש לי ניסיון וידע גם בעריכת סרטים וסרטונים אחרים. אני אשמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא ולעזור לכם בכל עניין ובכל נושא. אני תושב יפו ועובד עם לקוחות מכל רחבי הארץ.

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם