תוכנות עריכת וידאו חינמיות – האם משתלם להשתמש בתוכנות

כל מי שזקוק לתוכנות מסוימות לשימוש במחשב, בכל תחום ותחום, יכול למצוא אותן בתשלום, ובמקרים רבים גם בחינם. ישנן חברות שמפתחות ומשווקות תוכנות חינמיות, מתוך כוונה למשוך את המשתמשים לקנות בשלב מאוחר יותר את התוכנות בתשלום.

ההיגיון הוא מאוד פשוט. ישנן תוכנות חינמיות שניתן להשתמש בהן באופן חופשי כל הזמן, אך לא כל הפונקציות שלהן פתוחות. מה שאומר, אם רוצים להשתמש בפונקציות מסוימות, הרי שחייבים לרכוש את התוכנה בכסף. לצד תוכנות אלה, אנחנו יכולים למצוא, גם תוכנות לשימוש חינמי מוגבל בזמן, למשל חודש, ובסוף התקופה, לא ניתן יותר להשתמש בתוכנה, אלא אם בוחרים לרכוש אותה בתשלום.

חשוב להדגיש, גם צורת התשלום יכולה להשתנות מתוכנה לתוכנה. כלומר, אפשר למצוא תוכנות שהתשלום עליהן הוא חד פעמי, וברגע שרוכשים אותן מקבלים רישיון וניתן לעבוד איתה כמה שרוצים, לעומת זאת, יש תוכנות שיש לשלם עליהן מנוי חודש על מנת לעבוד איתן.

זה נכון לגבי כל תוכנה, כולל עבור עריכת וידיאו. תוכנות מסוג זה משמשות את מי שבוחר להוריד אותן בחינם או בכסף, לצורכי עריכה שול סרטונים מקצועיים או אישיים. מדובר בתוכנות שמאפשרות הן עריכה מקצועית והן חובבנית, הן עריכה של סרטונים וסרטים רגילים והן עריכת סרטים אונליין, קרי בזמן אמת.

חשוב להדגיש, תוכנות חינמיות לעריכת וידיאו, אינן נופלות ברמתן מתוכנות בתשלום. עצם זה שמדובר בתוכנה שאנחנו לא אמורים לשלם עליה, לא אומר בהכרח שהאיכות שלה נמוכה יותר. הרבה פעמים החברות מעדיפות להציע תוכנות בתשלום, מתוך הבנה, שאת הרווח הן יכולות לעשות במקומות ובדרכים אחרות.

מה עוד שאם חלק מהפונקציות סגורות לקהל וחלק פתוחות, אז מן הסתם, מי שירצה להשתמש בתוכנה באופן מלא, לא יימנע מלשלם עבורה. להיפך, אם הוא כבר עבד על התוכנה בצורה חינמית, אז סביר להניח שהוא התרגל ולכן יעדיף לעבוד איתה על פני שימוש בתוכנות אחרות.

איך אנחנו נבחר תוכנה חינמית לעריכה

על מנת שאנחנו לא נוריד כל תוכנה למחשב, אפילו אם היא חינמית, יש כמה פרמטרים שיכולים לעזור לנו לבחור איזו תוכנה כן להוריד.

ראשית, אנחנו נבחן את הפונקציות שיש בה, ועד כמה היא מתאימה לצרכים שלנו. בין אם זה עריכת סרטונים, חיתוכים, שזירת קטעים, הוספת כותרות, טקסטים, סאונד ועוד.

שנית, אנחנו נבחן את מערכת הניהול של התוכנה, עד כמה היא נוחה, עד כמה היא פרקטית ואפקטיבית לשימוש. אנחנו נחפש אך ורק תוכנות שיהיה לנו נוח להשתמש בהן.

שלישית, נבחן את הקבצים וסוג הפורמטים שהתוכנה עובדת איתה. ככל שהיא תאפשר לנו לעבוד עם יותר פורמטים, כך יהיה יותר משתלם לנו לעבוד איתה.

ארבע, חשוב לבדוק עד כמה היא קלה, ועד כמה היא מעודכנת.

מחפשים עורך וידיאו מקצועי, איכותי, מנוסה? זה הזמן לפנות אלי ואני אשמח לעזור לכם ולערוך עבורכם סרטים, בין אם זה לעסק, בין אם זה לצרכים פרטיים, ללימודים או אפילו אם אתם עובדים על פי'צר או סרט באורך מלא, אתם מוזמנים לפנות אלי ועמוד לרשותכם, בכל עת ובכל שעה.
small_c_popup.png

זקוקים לעורך וידאו מקצועי?

יש לי ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום, אני עוסק בעיקר בעריכת סרטים תיעודיים, אך יש לי ניסיון וידע גם בעריכת סרטים וסרטונים אחרים. אני אשמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא ולעזור לכם בכל עניין ובכל נושא. אני תושב יפו ועובד עם לקוחות מכל רחבי הארץ.

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם