תוכנה פשוטה לעריכת וידאו – 5 התוכנות הפשוטות ביותר שקל לערוך דרכן וידאו

היום בשביל לערוך סרטון וידיאו, לא צריך ללמוד עריכה בבית ספר מקצועי, לא צריך לעסוק בתחום באופן יומיומי. אפשר להיעזר בתוכנות וידיאו פשוטות יחסית וליהנות מעריכה בתנאים אטרקטיביים. כל מה שצריך לעשות זה פשוט לקרוא על התוכנות השונות שנמצאות בשוק, לראות מה הן מציעות, ולהחליט עם מה לעבוד.

הרבה פעמים כשאנשים נדרשים להשתמש בתוכנות עריכה, הם נבהלים, שכן הם רואים את המפרט ולא מבינים בדיוק מה כל דבר אומר, מה כל דבר עושה, בזמן שהם מחפשים בסך הכל תוכנה פשוטה וקלה לעריכת וידאו. הפתרון הוא לחפש תוכנה פשוטה וקלה, תוכנה שמספקת את הכלים הבסיסיים לצורך עריכת וידיאו ברמה כזו או אחרת.

תוכנה לעריכת וידאו תעזור לנו לספק צרכים שונים, בין אם זה לצורכי עבודה, לימודים,הרצאות שאנחנו מבקשים להעביר או אפילו מצגות או סרטונים פרטיים שאנחנו רוצים לערוך עבור אירוע כזה או אחר, או מכל סיבה אחרת. מאחר ואנחנו לא מתמחים בתחום וסביר להניח שאין לנו כוונה להשקיע בכך את כל הזמן שלנו, אז נעשה נכון אם באמת נשקיע בחיפוש אחר תוכנה פשוטה והיא תעזור לנו לחסוך הרבה זמן אחר כך.

לפני שנציג 5 דוגמאות עבור תוכנה פשוטה לעריכה של וידיאו, חשוב לציין, אנחנו יכולים לחפש תוכנות כאלה גם דרך גוגל, דרך רשתות חברתיות וכן דרך אתרים שמאגדים תוכנות מסוגים שונים. כמו כן, אנחנו יכולים לקרוא על כל תוכנה ותוכנה במקומות שונות.

אילו תוכנות וידיאו פשוטות נוכל למצוא באינטרנט

Shotcut  – תוכנה פשוטה וחינמית שמציעה מגוון אפשרויות, אך בעיקר את כל הכלים בסיסיים של עריכה, חיתוך, סאונד ועוד.

ווינדוס movie maker – עוד תוכנה שנחשבת בסיסית לחלוטין, מאפשר עריכה פשוטה, הוספה של פסקול, הוספת כתוביות, ועוד. חשוב לציין, מתאימה לסרטונים ומצגות בסיסיות, לא מעבר לכך.

Hit film – תוכנה מעט יותר מקצועית, אך גם היא חינמית, מספקת תוספים שונים לצורכי עריכה, קצת מעל למינימום הנדרש.

Nero – אחת מתוכנות הוידיאו הפופולאריות ביותר. ניתן לרכוש אותה וניתן להשתמש בגרסה מוקטנת יותר. מציעה אופציות איכותיות לעריכה מבלי שצריך לדעת את הנושא באופן מקצועי.

FILMORA  – תוכנה שמציעה לנו גם אפשרות חינמית וגם אפשרות בתשלום. האופציה החינמית מומלצת, לא רק בגלל החיסכון אלא גם בגלל העובדה שהיא יותר פשוטה לשימוש, מציעה לנו את הכלים הבסיסיים לעריכת סרטון, באמצעות שיטות כמו משיכה וגרירה.

מי שרוצה להתעניין יותר בתחום, ההמלצה היא להתחיל בגרסה חינמית, לעבוד עם תוכנה פשוטה ועם הזמן, אחרי שצוברים ידע, ניסיון וביטחון, אפשר לעבור להשתמש בגרסאות יותר מתקדמות, יותר מתוחכמות, וכן אפשר להשתמש בגרסאות הרבה יותר מורכבות כולל כאלה שעולות כסף. אז זה בוודאי ישתלם.

מחפשים עורך וידיאו מקצועי, איכותי, מנוסה? זה הזמן לפנות אלי ואני אשמח לעזור לכם ולערוך עבורכם סרטים, בין אם זה לעסק, בין אם זה לצרכים פרטיים, ללימודים או אפילו אם אתם עובדים על פי'צר או סרט באורך מלא, אתם מוזמנים לפנות אלי ועמוד לרשותכם, בכל עת ובכל שעה.
small_c_popup.png

זקוקים לעורך וידאו מקצועי?

יש לי ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום, אני עוסק בעיקר בעריכת סרטים תיעודיים, אך יש לי ניסיון וידע גם בעריכת סרטים וסרטונים אחרים. אני אשמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא ולעזור לכם בכל עניין ובכל נושא. אני תושב יפו ועובד עם לקוחות מכל רחבי הארץ.

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם